top of page

TAMBİLGİ YAYINLARI

Odağımızda Sadece Ortaokul Yayıncılığı Var...

Tambilgi ekibi mükemmeli mükemmel yapanın ayrıntılar olduğunu bilir. Branşlarında yetkin öğretmenleri de yayın geliştirme sürecine katarak profesyonel yazar kadrosuyla, ince eleyip sık dokuyup, kitaplarını tam öğrenme için tasarlıyor.

 

Tambilgi'nin odağında sadece ve sadece ortaokul yayıncılığı var. Büyük yayın kadrosuyla, ortaokul programı özelinde uzman editörleri ile ortaokul yayıncılığının en iyisi olduğunu öğretmenler ve bayiler tarafından tescil ettirmekte.

 

Tambilgi, öğretim teknolojisini sınıfta, evde ve mobil ekranlarda etkin kullanıyor. Soru Bankaları kitapları ve Deneme Sınav kitapçıklarıyla etkileşimli dijital içeriklerle öğrenmeyi hızlandırıyor, kolaylaştırıyor.

 

Tambilgi, kalitenin konu işlenişi, soru tasarımı, bilgi yapılandırılması, ürün materyali gibi bileşenlerden başka ilişki olduğunu biliyor. Yazar kadrosundan, yönetim kuruluna, depo - dağıtım ekibinden saha çalışanına; hızlı ve güvenli iletişimi temel değer olarak kabul etmiştir. Kalıcı üstünlük için sistem yaklaşımıyla yaşamaktadır.

bottom of page